ALTIN SPONSOR


BRONZ SPONSOR

ULAŞIM SPONSORU

Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü

Gala Yemeğine Ulaşım Duyurusu

Misafirlerimizin gala yemeğinin verileceğe tesise ulaşımları için kampüsümüzün arka giriş kapısından otobüsler kaldırılacaktır. 45 dakikalık körfez sahil yolu ile Üçkuyularda bulunan tesise ulaşılacaktır. Otobüsler 18:30 itibariyle hazır olup doldukça harekete geçeceklerdir. En son otobüs ise saat 20:00’da kaldırılacaktır.

Ayrıca şehir içinden ulaşmak isteyen misafirlerimiz için, Fahrettin Altay Metro durağı “Mehmetçik Bulvarı” çıkış tarafında saat 19:00 – 20:00 arasından her 20 dakikada bir minibüs kaldırılacaktır. Günaydın Group Logistics Services” şirketinin logosu ile araç tanınabilir. Ayrıca, 1 görevli öğrencimizde orada bulunacaktır. Misafirlerimiz katılımcı kartları ile minibüse alınacaklardır.

Not: Gala Yemeği bitiminde yine otobüsler ile şehre ulaşım sağlanabilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Davet

 

Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 36. Ulusal Kongresi, 13-15 Temmuz 2016 tarihlerinde Izmir’de Yaşar Üniversitesinde düzenlenecektir.

Kongrenin ana teması “Tarım ve Gıda Değer Zincirlerinde YAEM” olarak belirlenmiştir. Endüstri Mühendisliği ve Yöneylem Araştırması disiplinlerinin geleneksel olarak çok yakın durmadığı tarım ve gıda sektörleri geleceğin dünyasında gitgide darboğaz olmaya adaydır. Oysa YAEM’in temel yaklaşımlarıyla bu konularda anlamlı katkılar yapma ve çözüm sunma potansiyelini taşıdığını düşünmekteyiz. Tarımsal ürünlerin üretiminden tüketimine kadar yolculuğunu kapsayan “Tarım ve Gıda Değer Zincirlerinin,” daha verimli ve etkin olarak yönetilmesinin ve tasarlanmasının hem ülkemiz, hem de dünya için getirisi çok büyük olacaktır. Küresel ısınma sürecinin içinde olan dünyamızda, varoluşumuzu ilgilendiren bu konulara bizim disiplinimizin de destek vermesinin zamanı gelmiştir. Bu noktada tarihi boyunca ve günümüzde tarım ve tarım endüstrileri bakımından çok güçlü bir merkez olan Izmir’e, bu kongreye sizleri davet etmekten sınırsız bir mutluluk duymaktayız.

Kongre süresince temamız ve seçilmiş diğer konularda kısa dersler, paneller ve davetli oturumlar düzenlecektir. Bunun dışında YAEM ve ilişki içinde olduğu alanlarda çalışan öğrencilerin, araştırmacıların ve uygulayıcıların araştırmalarını ve deneyimlerini paylaşacağı oturumlar düzenlenecektir. Doyurucu bir bilimsel programı İzmir’in cazibesine eklediğimizde, sizleri düzenlediğimiz konferansta aramızda göreceğimize inanmaktayız.

 

Prof. Dr. Murat Fadıloğlu

Kongre Başkanı